Keresés

Részletes keresés

Digit79 Creative Commons License 2007-09-01 19:00:57 456

Így van, nyilvánvalóan ez vallási ügy.

Én Canon hívő vagyok és sose állok át a sötét oldalra.

 

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2007-09-01 18:53:09 455
Persze hogy az...már a címe is világossá teszi szerintem....;))))
Előzmény:
SoMa Creative Commons License 2007-09-01 18:45:35 454
Szerintem meg Pentax... és akkor mi van, mindenki azt veszi amelyik szimpatikusabb neki. Ez egy értelmetlen topic.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!