Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2007-09-01 18:53:09 455
Persze hogy az...már a címe is világossá teszi szerintem....;))))
A hozzászólás:
SoMa Creative Commons License 2007-09-01 18:45:35 454
Szerintem meg Pentax... és akkor mi van, mindenki azt veszi amelyik szimpatikusabb neki. Ez egy értelmetlen topic.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!