Keresés

Részletes keresés

Digit79 Creative Commons License 2007-09-01 18:39:25 452
Inkább mondjuk úgy AF előtt a Nikon...
A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2007-09-01 18:34:45 451

Nem értem a kérdést.

A filmes őskorban a Nikon volt "a" fényképezőgép. A digitális világban a Canon az.

Mit kell ezen problémázni????

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!