Keresés

Részletes keresés

madgie Creative Commons License 2007-09-01 18:15:43 449
Fénymásológyártásban mindenképp :)
A hozzászólás:
Digit79 Creative Commons License 2007-09-01 18:13:32 448
Canon jobb és kész.
Előzmény:
Abrash Creative Commons License 2007-09-01 18:06:25 447
na, fijúg, ápdételni kéne az álláspontokat.
lett nyikony fullfrém, igaz, kenyony fullfrém kb dupla felbontásnál tart, igaz az is, nyikonyon még mindig több a bizgető.

tessék szépen sorba állni a gyóntatószéknél!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!