Keresés

Részletes keresés

Pici gazdi Creative Commons License 2007-08-29 12:06:04 301

Nekem is volt eddig két Garfieldom :)) Csak sajna nincsenek már meg :(((

Most búcsúzom majd jövök! Szép napot sziasztok!

 

Hedzsnelke Creative Commons License 2007-08-29 11:54:07 300
Így Parázs is szeret aludni (kép korábban). Hasonlít a tiedhez.
A hozzászólás:
.törpördög. Creative Commons License 2007-08-29 11:49:53 299
Ő itt a másik cicám: Garfield
Találó név, mert vörös is,és még mennyire h. lusta :-))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!