Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
sari attila Creative Commons License 2007-08-27 20:58:08 4990

Köszi

Erre csak azt tudom mondani amit egy képregényfigura ha hasbavágják ököllel : UBBBB.

Azért köszi, mos már nem annyira a sötétben tapogatózom...

SA

Előzmény:
mercatoris2 Creative Commons License 2007-08-26 19:21:58 4989
Nos, ilyen kamerák vannak, pl. a Canon XL-H2, vagy a JVC 250-es pl. A gond az, hogy a kamera maga kb 2 millió, s ha több objektívet akarsz, azokat nagyjábol 1 milliós áron mérik (Canon, Fujinon optikák.)

Ami egy szép moduláris rendszer, s egyhamar nem is avul el, ay pl. a RED (www.red.com), most már elkezdték szállítani. A kameratest 17 500 UD, az optikák kb 5000-től a végtelenig tartományban vannak, s ez még olcsónak is mondható. S ehhez pl. nem muszáj LCD kijelzőt sem venni:-)

Sajnos megfizethető áron nincs cserélhető objektíves kamera.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!