Keresés

Részletes keresés

Bleu L'amour Creative Commons License 2007-08-27 11:13:32 278

Szia!

 

Az én egyik cicámat is Bercinek hívják.

 

Gyönyörű cicus.

A hozzászólás:
.törpördög. Creative Commons License 2007-08-27 10:54:38 275
Sziasztok!!
Most járok itt először,és gondoltam be teszek egy képet a macskuszomról :-)

Ő itt Berci

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!