|
|
|
|
 |
Dorcii
2007-08-28 10:49:03
|
271
|
|
Vannak még csodák!:))
Meg lett a kutyus eredeti gazdija, méghozzá miközben a saját kutyomat sétáltattuk megállt mellettünk egy kocsi és csodák csodájára az említett ebet kereste.
Ha csak 2 percel előbb vagy később sétálunk arra a kutyus még mindig árva lenne! |
|
A hozzászólás:
 |
Dorcii
2007-08-27 06:24:17
|
270
|
Sziasztok!
Találtunk a Farkasréti temető mellett a Bürök utcában egy kb. 3-4 év körüli szuka kutyust és most sürgősen befogadót vagy gazdit keresünk neki. Sajnos nem maradhat sokáig, nagyon kedves, szófogadó és jámbor!Ha tud valaki segíteni kérem hívjon a 30/563-9992-es telefonszámon!  |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|