Keresés

Részletes keresés

Dorcii Creative Commons License 2007-08-28 10:53:05 7192
 

Vannak még csodák!:))

Meg lett a kutyus eredeti gazdija, méghozzá miközben a saját kutyomat sétáltattuk megállt mellettünk egy kocsi és csodák csodájára az említett ebet kereste.

Ha csak 2 percel előbb vagy később sétálunk arra a kutyus még mindig árva lenne!

A hozzászólás:
Dorcii Creative Commons License 2007-08-27 06:13:04 7191

Sziasztok!

 

Találtunk a Farkasréti temető mellett a Bürök utcában egy kb. 3-4 év körüli szuka kutyust és most sürgősen befogadót vagy gazdit keresünk neki. Sajnos nem maradhat sokáig, nagyon kedves, szófogadó és jámbor!Ha tud valaki segíteni kérem hívjon a 30/563-9992-es telefonszámon!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!