|
|
|
|
 |
Dulifuli
2007-08-28 16:58:10
|
103
|
Bennem azért felmerült néhány kérdés: 1. Kinek az ivartalanításáról van szó? Mert ha a macskáéról, akkor azt miért is kell erre az időre panzióba adni? Nekem ugyan nem hobbim az ivartalanítás, de azért volt már rá példa, viszont eszembe sem jutott, hogy ilyenkor panziót keressek a lábadozás idejére. 2. "A bevétel teljes egészében a kóbor macskák ellátására fordítódik", mi? A panzióba bevitt állatokat meg a saját, máshonnan szerzett pénzükből tartják, ugye? Meg nyilván saját magukat is... Majd mindjárt el is hiszem! Mármint mindjárt, amint meghülyültem. |
|
A hozzászólás:
 |
ny63
2007-08-25 15:59:54
|
102
|
Régen ül a topik. De most ezt a hirdetést találtam az iwiw-en, gondoltam, felteszem ide:
Macska panzió : nyaralás, ivartalanítás utáni lábadozás, betegsége ideje alatt kedvencét biztonságban tudhatja macskamentő csapatunknál. A bevétel teljes egészében a kóbor macskák ellátására fordítódik. A vendég állatok nem találkoznak semmilyen más állattal. Lakásban laknak. Bővebb infó: 06703121981 |
|
Előzmény:
 |
Tibbe
2007-03-25 15:44:18
|
101
|
| De régen is volt:) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|