Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
zsomica Creative Commons License 2007-08-24 10:26:49 474

Szia,

 

nézz körül a netes, a forestes cuccokat sokan árulják, talán felétek is. Ha jól emlékszem, akkor nem volt horror ára ezeknek az ajtóknak. Esetleg olyan üveges nincs felétek, aki keretet is tudna csinálni?

 

Zs.

Előzmény:
puntooo Creative Commons License 2007-08-23 22:44:28 473
Köszi, Zsomi, azt elfelejtettem közölni, hogy Debrecen környékén lakom. De szétnézek az itteni cégeknél, bár tartok tőle, hogy minden "késztermék" már irrelis felárral bír!

puntooo

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!