Keresés

Részletes keresés

Bleu L'amour Creative Commons License 2007-08-27 11:10:37 276
De drágák!!!
Hedzsnelke Creative Commons License 2007-08-24 13:23:26 261

Rámolt vagy ott hagyta a nyomát (enyém a terep alapon)?

Ránézésre nagy rosszcsont.

Pici gazdi Creative Commons License 2007-08-24 07:58:56 260
Szép napot Cicások! :) Sajna nincsenek szines betűim....:(((( Édesek ezek a Cicák :))) Akkor ők tehát olyan ,,mindent tudó cicák"?! Egyik olvas másik dolgozik...:D De jól megy valakiknek! :DDD :)) Sok simi nekik! :) Hogy vagytok ezen a mai napsütéses(?)! reggelen? :) Én mára már jól vagyok hála istennek, cicának meg élvezik a jó időt, bár már most is elég meleg van már mi lesz még délután....(?)!
A hozzászólás:
Sisssssssy Creative Commons License 2007-08-23 23:30:10 259

Cicusunk, Mimo Sabine Milady de Winter...

 

 

 

 

1. kép: leporello gyerekkönyvek héthatárán, ...-tsak 1 részlet:) a többi könyvet amúgy máár a 2 lábú Kiskorúak  elintézték:)...nem igazán örültünk...

2.kép: +nőtt, kedvenc helyén, de Férj nem szereti, ha cica a dolgozóban ólálkodik:)

mint utóbb kiderült, jó okkal:)

Előzmény:
Pici gazdi Creative Commons License 2007-08-23 20:50:38 258
Sziasztok Cicások! :) Jó éjt mára! :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!