|
|
|
|
 |
Hedzsnelke
2007-08-24 13:23:26
|
261
|
Rámolt vagy ott hagyta a nyomát (enyém a terep alapon)?
Ránézésre nagy rosszcsont. |
|
 |
Pici gazdi
2007-08-24 07:58:56
|
260
|
| Szép napot Cicások! :)
Sajna nincsenek szines betűim....:((((
Édesek ezek a Cicák :))) Akkor ők tehát olyan ,,mindent tudó cicák"?! Egyik olvas másik dolgozik...:D De jól megy valakiknek! :DDD :)) Sok simi nekik! :)
Hogy vagytok ezen a mai napsütéses(?)! reggelen? :)
Én mára már jól vagyok hála istennek, cicának meg élvezik a jó időt, bár már most is elég meleg van már mi lesz még délután....(?)! |
|
A hozzászólás:
 |
Sisssssssy
2007-08-23 23:30:10
|
259
|
Cicusunk, Mimo Sabine Milady de Winter...


1. kép: leporello gyerekkönyvek héthatárán, ...-tsak 1 részlet:) a többi könyvet amúgy máár a 2 lábú Kiskorúak elintézték:)...nem igazán örültünk...
2.kép: +nőtt, kedvenc helyén, de Férj nem szereti, ha cica a dolgozóban ólálkodik:)
mint utóbb kiderült, jó okkal:) |
|
Előzmény:
 |
Pici gazdi
2007-08-23 20:50:38
|
258
|
| Sziasztok Cicások! :)
Jó éjt mára! :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|