|
|
|
|
 |
Pici gazdi
2007-08-23 13:40:06
|
255
|
| Persze nagyon szivesen ha tudok ,,segítek" :) |
|
A hozzászólás:
 |
Bleu L'amour
2007-08-23 11:36:37
|
251
|
Sziasztok!
Nagyon ügyes vagy!!!!!!!!!!!
Lehet, hogy én is küldenék neked egy képet. megcsinálnád nekem is? |
|
Előzmény:
 |
Pici gazdi
2007-08-23 08:41:28
|
242
|
Sziasztok Cicások! :)
Hogy vagytok ezen a szép napsütétes mai reggelen? (itt nálunk legalábbis napsütéses) Csináltam képeket ma reggel, mindjárt hozom őket ;-)
Persze böbö ha küldessz szivesen csinálok ;-) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|