Keresés

Részletes keresés

Bleu L'amour Creative Commons License 2007-08-23 11:36:37 251

Sziasztok!

 

Nagyon ügyes vagy!!!!!!!!!!!

Lehet, hogy én is küldenék neked egy képet. megcsinálnád nekem is?

A hozzászólás:
Pici gazdi Creative Commons License 2007-08-23 08:41:28 242

Sziasztok Cicások! :)

 

Hogy vagytok ezen a szép napsütétes mai reggelen? (itt nálunk legalábbis napsütéses) Csináltam képeket ma reggel, mindjárt hozom őket ;-)

 

Persze böbö ha küldessz szivesen csinálok ;-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!