|
|
|
|
 |
Hedzsnelke
2007-08-22 11:07:39
|
233
|
| Ezzel nem ijesztetél meg. A macsekok többsége imádja a dögönyözést, főleg Parázs harcolja ki nagyon magának, ahogy öregszik egyre jobban követődzővé válik. |
|
A hozzászólás:
 |
Bleu L'amour
2007-08-22 10:29:14
|
228
|
Sziasztok!
Igen, ne félj fogok is dögönyözni.
Délután felhívlak!!!!! |
|
Előzmény:
 |
Hedzsnelke
2007-08-21 21:12:39
|
223
|
| Tudod hol találod a többi képet, ill. azt hogy személyesen hol tudod őket dögönyözni. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|