Keresés

Részletes keresés

Bleu L'amour Creative Commons License 2007-08-22 10:32:08 229

Szörnyű ez az idő, pedig mára 30 fokot mondtak.

 

Hát én ezt nem úgy látom.

 

Macsok jól vannak pihennek.

A hozzászólás:
Pici gazdi Creative Commons License 2007-08-22 09:54:29 225

Sziasztok Cicásaim!

 

Szép napot kívánok mára nektek! :) Hogy vagytok ma?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!