Keresés

Részletes keresés

Gabis24 Creative Commons License 2007-08-22 08:22:42 1025
Köszönjük! :)
A hozzászólás:
amarok0 Creative Commons License 2007-08-21 16:23:36 1023
Olyan szépek vagytok együtt ketten :))))
Előzmény:
Gabis24 Creative Commons License 2007-08-08 19:51:17 1012

Már lassan egy hónapja nem írtam ide (igaz, más sem:P). A nyest még mindig nálam ill. külső kenelben (nem lakásban). Megtanult már vadászni, ügyesebb és egyre szebb. :) Folyamatosan érdeklődöm az elhelyezésével kapcsolatban. Épp tegnap telefonált az egyik kollegám ezügyben vhová, de ott sem jártunk sikerrel. :( Már nem is az elengedésén gondolkodom, hanem egy szép, nagy kifutóban...

Tegnap éjjel kiszabadult Báró a saját keneljéből (kinyitotta az ajtót), és átköltözött egy görényhez... :) Mire mentem ma etetni, ott lebzselt a göri keneljében... :)

Velem szelíd, de az idegeneket nem szereti. Voltunk sétálni a hétvégén, rakok fel képeket mindjárt (régebbről is).

 

 

 

 

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!