Keresés

Részletes keresés

Pici gazdi Creative Commons License 2007-08-21 14:41:03 214

Köszi! :)))

Hát ő nem teljesen perzsa...nem fésülöm minden nap, de ha fésülöm akkor attól függ...amikor tűri akkor sokáig amikor meg nem akkor amennyit muszáj

A hozzászólás:
Bleu L'amour Creative Commons License 2007-08-21 13:19:51 213

Istenem,de gyönyörű!!!!!

 

Mennyit fésülöd egy nap? Gyönyörű szőre van.

Előzmény:
Pici gazdi Creative Commons License 2007-08-21 13:05:45 211

Nincs mit! :)

Hát az első kettő kicsit sötét még így is mert egy kicsit világosítottam rajta de látszik mi lenne szerintem :S :)

 

Simogass mééééég :)) :DJó itt ülni :) :DElég volt haggyál!!!!! :D

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!