|
|
|
|
 |
szuszmok
2007-08-21 12:39:41
|
207
|
| Most lesz! Októberben, tehát írd be a naptáradba és látogass ki! Sok szép cicát láthatsz kint!:) Házi macsekok is szoktak lenni. |
|
A hozzászólás:
 |
Pici gazdi
2007-08-21 12:37:55
|
206
|
Sziasztok!
Igen igen klub tag vagyok tudom hogy volt csak sajnos lehetőségem nem volt elmenni! :S :( |
|
Előzmény:
 |
szuszmok
2007-08-21 12:25:23
|
202
|
FAMKAT-WHISKAS MACSKÁS HÉTVÉGE
NEMZETKÖZI MACSKAKIÁLLÍTÁS 2007. október 13-14. Budapest Gabányi László Sportcsarnok (Budapesti Műszaki Egyetem MAFC Sporttelepe)
1117 Budapest, Hauszmann Alajos utca 10.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|