Keresés

Részletes keresés

Pici gazdi Creative Commons License 2007-08-21 12:37:55 206

Sziasztok!

Igen igen klub tag vagyok tudom hogy volt csak sajnos lehetőségem nem volt elmenni! :S :(

A hozzászólás:
szuszmok Creative Commons License 2007-08-21 12:25:23 202

FAMKAT-WHISKAS MACSKÁS HÉTVÉGE

NEMZETKÖZI MACSKAKIÁLLÍTÁS
2007. október 13-14.
Budapest
Gabányi László Sportcsarnok (Budapesti Műszaki Egyetem MAFC Sporttelepe)

1117 Budapest, Hauszmann Alajos utca 10.

Előzmény:
Pici gazdi Creative Commons License 2007-08-21 11:27:10 194

Sia! :)

Örülök hogy csatlakozol! :)

Várjuk a képeket! Biztosan szépek a cicáid! És a többi milyen fajta cica? Róluk is hozhatsz ám képeket!

Én sajnos nem szoktam járni, de a cicáim sem kiállításra való cicák ők csak itthoni kedvencek, de nézelődni szivesen elmennék pl. egy Whiskas cica kiállításra! :) Főleg h ingyen be is mehetnék! :) De jó lenne!

Sok simi nekik!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!