|
|
|
|
 |
Pici gazdi
2007-08-21 12:37:55
|
206
|
Sziasztok!
Igen igen klub tag vagyok tudom hogy volt csak sajnos lehetőségem nem volt elmenni! :S :( |
|
A hozzászólás:
 |
szuszmok
2007-08-21 12:25:23
|
202
|
FAMKAT-WHISKAS MACSKÁS HÉTVÉGE
NEMZETKÖZI MACSKAKIÁLLÍTÁS 2007. október 13-14. Budapest Gabányi László Sportcsarnok (Budapesti Műszaki Egyetem MAFC Sporttelepe)
1117 Budapest, Hauszmann Alajos utca 10.
|
|
Előzmény:
 |
Pici gazdi
2007-08-21 11:27:10
|
194
|
Sia! :)
Örülök hogy csatlakozol! :)
Várjuk a képeket! Biztosan szépek a cicáid! És a többi milyen fajta cica? Róluk is hozhatsz ám képeket!
Én sajnos nem szoktam járni, de a cicáim sem kiállításra való cicák ők csak itthoni kedvencek, de nézelődni szivesen elmennék pl. egy Whiskas cica kiállításra! :) Főleg h ingyen be is mehetnék! :) De jó lenne!
Sok simi nekik! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|