Keresés

Részletes keresés

Hedzsnelke Creative Commons License 2007-08-21 12:22:42 200

Nem vagy Te egy kicsit túl igényes? (sok-sok kép ügyében)

Teszek majd fel, de csak otthonról lehetséges.

Pici gazdi Creative Commons License 2007-08-21 12:07:44 197

Helló Bleu!

Miújság? Cicák hogy vannak?

A hozzászólás:
Bleu L'amour Creative Commons License 2007-08-21 12:00:53 196

Helló belló!!!!!!!!!!!!!

 

 

Képeket sokat Parikáról, és Trixiről!!!!!!!!!!

Előzmény:
Hedzsnelke Creative Commons License 2007-08-21 11:16:27 193

Sziasztok!

 

Csatlakoznék én is a cicáimmal. Képet majd otthonról. Két házicicám van, Parázs (aki imádja a kiállítást, igazi showcica, és büszkén mondhatom, hogy sikeres is), és Trixi (ő csak kölyökként volt kiállításon, nincs oda érte- bár sikeres volt -, így otthon borzolja a mi és a többi cica idegeit).

Parázs vörös kasztrált kandúr, Trixi fekete teknőc (vörös) fehérrel nőstény.

A többiek fajcicák, de imádnivalóak.

 

Kiállításra szoktatok járni?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!