|
|
|
|
 |
Hedzsnelke
2007-08-21 12:22:42
|
200
|
Nem vagy Te egy kicsit túl igényes? (sok-sok kép ügyében)
Teszek majd fel, de csak otthonról lehetséges. |
|
 |
Pici gazdi
2007-08-21 12:07:44
|
197
|
Helló Bleu!
Miújság? Cicák hogy vannak? |
|
A hozzászólás:
 |
Bleu L'amour
2007-08-21 12:00:53
|
196
|
Helló belló!!!!!!!!!!!!!
Képeket sokat Parikáról, és Trixiről!!!!!!!!!! |
|
Előzmény:
 |
Hedzsnelke
2007-08-21 11:16:27
|
193
|
Sziasztok!
Csatlakoznék én is a cicáimmal. Képet majd otthonról. Két házicicám van, Parázs (aki imádja a kiállítást, igazi showcica, és büszkén mondhatom, hogy sikeres is), és Trixi (ő csak kölyökként volt kiállításon, nincs oda érte- bár sikeres volt -, így otthon borzolja a mi és a többi cica idegeit).
Parázs vörös kasztrált kandúr, Trixi fekete teknőc (vörös) fehérrel nőstény.
A többiek fajcicák, de imádnivalóak.
Kiállításra szoktatok járni? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|