Keresés

Részletes keresés

szuszmok Creative Commons License 2007-08-21 12:25:23 202

FAMKAT-WHISKAS MACSKÁS HÉTVÉGE

NEMZETKÖZI MACSKAKIÁLLÍTÁS
2007. október 13-14.
Budapest
Gabányi László Sportcsarnok (Budapesti Műszaki Egyetem MAFC Sporttelepe)

1117 Budapest, Hauszmann Alajos utca 10.

Hedzsnelke Creative Commons License 2007-08-21 12:21:13 199

A fajcicáink bengáli és savannah cicák (mini párducok).

 

Nem tudom, hogy mikor lesz whiskas kiállítás az ősszel, tudomásom szerint a mostani (szept. 8-9. Lurdy)nem az lesz (áprilisban az volt). Azért eljöhetsz nézelődni, sok-sok cicát láthatsz, és sok mindent lehet venni az otthon maradott cicáknak. (egy kis kényeztetés)

 

A simiket átadom.

Pici gazdi Creative Commons License 2007-08-21 11:28:50 195
sia=szia pedig írtam z-t is :S nah mind1 :D
A hozzászólás:
Pici gazdi Creative Commons License 2007-08-21 11:27:10 194

Sia! :)

Örülök hogy csatlakozol! :)

Várjuk a képeket! Biztosan szépek a cicáid! És a többi milyen fajta cica? Róluk is hozhatsz ám képeket!

Én sajnos nem szoktam járni, de a cicáim sem kiállításra való cicák ők csak itthoni kedvencek, de nézelődni szivesen elmennék pl. egy Whiskas cica kiállításra! :) Főleg h ingyen be is mehetnék! :) De jó lenne!

Sok simi nekik!

Előzmény:
Hedzsnelke Creative Commons License 2007-08-21 11:16:27 193

Sziasztok!

 

Csatlakoznék én is a cicáimmal. Képet majd otthonról. Két házicicám van, Parázs (aki imádja a kiállítást, igazi showcica, és büszkén mondhatom, hogy sikeres is), és Trixi (ő csak kölyökként volt kiállításon, nincs oda érte- bár sikeres volt -, így otthon borzolja a mi és a többi cica idegeit).

Parázs vörös kasztrált kandúr, Trixi fekete teknőc (vörös) fehérrel nőstény.

A többiek fajcicák, de imádnivalóak.

 

Kiállításra szoktatok járni?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!