|
|
|
|
 |
szuszmok
2007-08-21 12:25:23
|
202
|
FAMKAT-WHISKAS MACSKÁS HÉTVÉGE
NEMZETKÖZI MACSKAKIÁLLÍTÁS 2007. október 13-14. Budapest Gabányi László Sportcsarnok (Budapesti Műszaki Egyetem MAFC Sporttelepe)
1117 Budapest, Hauszmann Alajos utca 10.
|
|
 |
Hedzsnelke
2007-08-21 12:21:13
|
199
|
A fajcicáink bengáli és savannah cicák (mini párducok).
Nem tudom, hogy mikor lesz whiskas kiállítás az ősszel, tudomásom szerint a mostani (szept. 8-9. Lurdy)nem az lesz (áprilisban az volt). Azért eljöhetsz nézelődni, sok-sok cicát láthatsz, és sok mindent lehet venni az otthon maradott cicáknak. (egy kis kényeztetés)
A simiket átadom. |
|
 |
Pici gazdi
2007-08-21 11:28:50
|
195
|
| sia=szia pedig írtam z-t is :S nah mind1 :D |
|
A hozzászólás:
 |
Pici gazdi
2007-08-21 11:27:10
|
194
|
Sia! :)
Örülök hogy csatlakozol! :)
Várjuk a képeket! Biztosan szépek a cicáid! És a többi milyen fajta cica? Róluk is hozhatsz ám képeket!
Én sajnos nem szoktam járni, de a cicáim sem kiállításra való cicák ők csak itthoni kedvencek, de nézelődni szivesen elmennék pl. egy Whiskas cica kiállításra! :) Főleg h ingyen be is mehetnék! :) De jó lenne!
Sok simi nekik! |
|
Előzmény:
 |
Hedzsnelke
2007-08-21 11:16:27
|
193
|
Sziasztok!
Csatlakoznék én is a cicáimmal. Képet majd otthonról. Két házicicám van, Parázs (aki imádja a kiállítást, igazi showcica, és büszkén mondhatom, hogy sikeres is), és Trixi (ő csak kölyökként volt kiállításon, nincs oda érte- bár sikeres volt -, így otthon borzolja a mi és a többi cica idegeit).
Parázs vörös kasztrált kandúr, Trixi fekete teknőc (vörös) fehérrel nőstény.
A többiek fajcicák, de imádnivalóak.
Kiállításra szoktatok járni? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|