Keresés

Részletes keresés

Bleu L'amour Creative Commons License 2007-08-21 12:00:53 196

Helló belló!!!!!!!!!!!!!

 

 

Képeket sokat Parikáról, és Trixiről!!!!!!!!!!

Pici gazdi Creative Commons License 2007-08-21 11:27:10 194

Sia! :)

Örülök hogy csatlakozol! :)

Várjuk a képeket! Biztosan szépek a cicáid! És a többi milyen fajta cica? Róluk is hozhatsz ám képeket!

Én sajnos nem szoktam járni, de a cicáim sem kiállításra való cicák ők csak itthoni kedvencek, de nézelődni szivesen elmennék pl. egy Whiskas cica kiállításra! :) Főleg h ingyen be is mehetnék! :) De jó lenne!

Sok simi nekik!

A hozzászólás:
Hedzsnelke Creative Commons License 2007-08-21 11:16:27 193

Sziasztok!

 

Csatlakoznék én is a cicáimmal. Képet majd otthonról. Két házicicám van, Parázs (aki imádja a kiállítást, igazi showcica, és büszkén mondhatom, hogy sikeres is), és Trixi (ő csak kölyökként volt kiállításon, nincs oda érte- bár sikeres volt -, így otthon borzolja a mi és a többi cica idegeit).

Parázs vörös kasztrált kandúr, Trixi fekete teknőc (vörös) fehérrel nőstény.

A többiek fajcicák, de imádnivalóak.

 

Kiállításra szoktatok járni?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!