Keresés

Részletes keresés

Pici gazdi Creative Commons License 2007-08-21 09:44:26 192
 

Sziasztok Cicásaim!

 

Visszatértem..., de hamarosan suli és mivel elég sok ,,programom van" és a délutáni tanulás mellett még az állatkáimmal is kell foglalkozni meg a ,,programokra is kell járni" ezért szerintem csak esténként fogok jönni egy picit :S De remélem lesz ,,rátok időm"! Vagyis biztos lesz, mert fogok jönni! :)

Bocsi az offért! :S

 

On.: Majd hozok képeket Szeriről vmelyik nap csináltam csak le kell kicsinyíteni még őket!

 

Szia Sissy! Légy üdvözölve ezen a topicon! :) Várjuk a képeket!

 

böbö2: Felétek mi újság? Rég volt kép a cicákról! De ez a kutya makka barátság kép aranyos! :)

 

Többiek: Ti hogy vagytok? Hol vagytok?

 

Jó lenne ha jönnének még és jól pörögne ez a topic! :)

 

Addig is:

:)

 

A hozzászólás:
Sisssssssy Creative Commons License 2007-08-20 09:28:13 191

Sziasztok,

l

átom, ez 1 újkeletű topic, nekem is házicicusom van, csatlakoznék:-)

majd pakolok fel képeket, 

 

üdv,

Sissy

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!