|
|
|
|
 |
Pici gazdi
2007-08-21 09:44:26
|
192
|
|
Sziasztok Cicásaim!
Visszatértem..., de hamarosan suli és mivel elég sok ,,programom van" és a délutáni tanulás mellett még az állatkáimmal is kell foglalkozni meg a ,,programokra is kell járni" ezért szerintem csak esténként fogok jönni egy picit :S De remélem lesz ,,rátok időm"! Vagyis biztos lesz, mert fogok jönni! :)
Bocsi az offért! :S
On.: Majd hozok képeket Szeriről vmelyik nap csináltam csak le kell kicsinyíteni még őket!
Szia Sissy! Légy üdvözölve ezen a topicon! :) Várjuk a képeket!
böbö2: Felétek mi újság? Rég volt kép a cicákról! De ez a kutya makka barátság kép aranyos! :)
Többiek: Ti hogy vagytok? Hol vagytok?
Jó lenne ha jönnének még és jól pörögne ez a topic! :)
Addig is:
:)
 |
|
A hozzászólás:
 |
Sisssssssy
2007-08-20 09:28:13
|
191
|
Sziasztok,
l
átom, ez 1 újkeletű topic, nekem is házicicusom van, csatlakoznék:-)
majd pakolok fel képeket,
üdv,
Sissy
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|