|
|
|
|
 |
Gabis24
2007-08-19 18:45:33
|
1022
|
| Köszönöm! :) A nyest valóban egyre csinosabb lesz! :))) |
|
A hozzászólás:
 |
T. Thick
2007-08-18 15:14:02
|
1021
|
| Szépek vagytok mindketten, hódolatom. |
|
Előzmény:
 |
Gabis24
2007-08-08 19:51:17
|
1012
|
Már lassan egy hónapja nem írtam ide (igaz, más sem:P). A nyest még mindig nálam ill. külső kenelben (nem lakásban). Megtanult már vadászni, ügyesebb és egyre szebb. :) Folyamatosan érdeklődöm az elhelyezésével kapcsolatban. Épp tegnap telefonált az egyik kollegám ezügyben vhová, de ott sem jártunk sikerrel. :( Már nem is az elengedésén gondolkodom, hanem egy szép, nagy kifutóban...
Tegnap éjjel kiszabadult Báró a saját keneljéből (kinyitotta az ajtót), és átköltözött egy görényhez... :) Mire mentem ma etetni, ott lebzselt a göri keneljében... :)
Velem szelíd, de az idegeneket nem szereti. Voltunk sétálni a hétvégén, rakok fel képeket mindjárt (régebbről is).






 |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|