Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
seeman Creative Commons License 2007-08-17 23:25:22 74

 

   A Canon EF 70-200 mm f/4L IS is elég szépen mos, pedig ez csak 155 mm-es állású kép, igaz FF-en.

  

 

   Itt van:

   http://fotobolondok.hu/fotoalbum/displayimage.php?pos=-2280

 

   Az EISA - díjáról pedig elfelejtettél hírt adni a júzereknek! :-)))

Előzmény:
DIE_ROBOTER Creative Commons License 2007-08-17 22:58:59 71
35-100-ban 23 lencsetag van, és a legszebb bokeh-et adja, amit valaha zoom produkált.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!