Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
DIE_ROBOTER Creative Commons License 2007-08-17 23:05:08 73
Szerintem is sokkal szebb a Canon 1.4 bokeh-je. És ha azt mondjuk rá, hogy f2.0-tól igazán jól használható, akkor APS-H már lefedi azt a DOF játék-lehetőséget, aminek számomra értelme lenne.
Előzmény:
seeman Creative Commons License 2007-08-17 23:03:02 72

 :-) Nem mindegy azért, hogy milyen messze van a főtéma és a háttér. Ez a bokeh így tényleg szép.

 50 mm 1,2L-re nem hajtok, az Laca és Arkangyal kedvence. Egy egész obiarzenált lehetne venni az árából, nekem jó az 1,4-es is. És még szebben is mos! :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!