Keresés

Részletes keresés

Gabis24 Creative Commons License 2007-08-22 08:22:06 1024
Nézz át lécci majd a göris topicba is... :) Egy képet raktam fel Neked...
A hozzászólás:
Tima2 Creative Commons License 2007-08-17 10:03:27 1019
gyere msn-re:)
Előzmény:
Gabis24 Creative Commons License 2007-08-17 07:40:30 1018

Tima! Nem tudunk neked levelet küldeni, mert "SIKERTELEN KÉZBESÍTÉS"...

 

De akkor egy kis OFF: Görit hazahoztam, műtétet jól viselte. Nem harap, viszont csípked picit. :) Benyúltam hozzá nemrég is, rendezgettem a ketrecét... Szimatolgatott és egyszer megcsípte a kezem (nem erősen). Szerintem ez valamilyen szinten normális, hiszen hosszú ideje nem foglalkoztak vele komolyabban.

 

Kint még nem volt, fotó még nem készült róla.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!