|
|
|
|
 |
Gabis24
2007-08-22 08:22:06
|
1024
|
| Nézz át lécci majd a göris topicba is... :) Egy képet raktam fel Neked... |
|
A hozzászólás:
 |
Tima2
2007-08-17 10:03:27
|
1019
|
| gyere msn-re:) |
|
Előzmény:
 |
Gabis24
2007-08-17 07:40:30
|
1018
|
Tima! Nem tudunk neked levelet küldeni, mert "SIKERTELEN KÉZBESÍTÉS"...
De akkor egy kis OFF: Görit hazahoztam, műtétet jól viselte. Nem harap, viszont csípked picit. :) Benyúltam hozzá nemrég is, rendezgettem a ketrecét... Szimatolgatott és egyszer megcsípte a kezem (nem erősen). Szerintem ez valamilyen szinten normális, hiszen hosszú ideje nem foglalkoztak vele komolyabban.
Kint még nem volt, fotó még nem készült róla. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|