Keresés

Részletes keresés

Bleu L'amour Creative Commons License 2007-08-17 10:34:17 186
Jó nyaralást!!!!!!!!!!
A hozzászólás:
Ercica Creative Commons License 2007-08-16 20:35:03 184

Sziasztok! :)

 

Nyaralok a jövő héten, addig már nem bizti, hogy leszek! :) De utána viszont hazahozom a cicámat, végre velem lesz! :))

 

Addig is sok simi minden cicának, és nagy pusszmancs mindenkinek! ;)

 

Sziasztok!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!