Keresés

Részletes keresés

Bobby75 Creative Commons License 2007-08-16 19:53:26 2724

".. és ezért meg is fizetnék őket..."

 

:))))))))))))))))))))

A hozzászólás:
300eoss Creative Commons License 2007-08-16 11:02:37 2723
Nem hiszem hogy nem lenne érdeklődés olyan tanfolyam iránt, ahol elismert, 10-20-30 éves gyakorlattal, és kellő elméleti tudással rendelkező szakemberek oktatnak a szakma fogásaira, amikre lehet hogy csak pár év alatt jönnél rá magadtól stb. És azután a jól képzett "diákok" gyakorolnák a tanultakat, és úgy vállalhatnának munkát, hogy sejtik is amit csinálnak.. és ezért meg is fizetnék őket...
Jóreggelt hé keljek már fel, 11 óra, ébren ne álmodjak.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!