|
|
|
|
 |
Bobby75
2007-08-16 19:53:26
|
2724
|
".. és ezért meg is fizetnék őket..."
:))))))))))))))))))))
|
|
A hozzászólás:
 |
300eoss
2007-08-16 11:02:37
|
2723
|
Nem hiszem hogy nem lenne érdeklődés olyan tanfolyam iránt, ahol elismert, 10-20-30 éves gyakorlattal, és kellő elméleti tudással rendelkező szakemberek oktatnak a szakma fogásaira, amikre lehet hogy csak pár év alatt jönnél rá magadtól stb. És azután a jól képzett "diákok" gyakorolnák a tanultakat, és úgy vállalhatnának munkát, hogy sejtik is amit csinálnak.. és ezért meg is fizetnék őket... Jóreggelt hé keljek már fel, 11 óra, ébren ne álmodjak. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|