|
|
|
|
 |
toth-abri
2007-08-16 21:30:18
|
2725
|
Megnéztem az új honlapodat, gratulálok. Mondjuk én nem neveznélek "amatőr" fotográfusnak. Ha nem tévedek az amatőr éretlent jelent, a te természetfotóid pedig profik. Vagy csak nekem amatőrnek tűnnek annak? :-) |
|
A hozzászólás:
 |
DIE_ROBOTER
2007-08-16 10:04:05
|
2721
|
Szerintem inkább az a kiakasztó, hogy papír kell egy ennyire szubjektív műfajban arról, hogy értesz hozzá. Oké, vannak a fotózásnak, mint tanulnivalónak teljesen objektív részei is, de úgyis a képek minősítik a fotóst.
Azoknak, akik a laborban előhívják a képeinket, vajon milyen frissek az ismereteik? Mert ha a képeimet beviszem 20 különböző, de azonos géppel és nyersanyaggal dolgozó laborba, akkor is 20 féle képet kapok. Sajnos ezt a kiállításom kapcsán kellett egy életre megtanulnom, hogy csak bejáratott szakemberben bízhatok, vagy magamban.
Sok 100 fotósnak, akik papírral rendelkeznek, sokkal hiányosabbak az ismereteik, mint az itt is megjelenő fotóamatőröknek. A mai eszközök, a mai technikai színvonal és fejlődési ütem mellett a fotós OKJ bizonyítvány és a mára talán megszüntetett DISCO-s vizsga között komoly párhuzamot látok. |
|
Előzmény:
 |
Bobby75
2007-08-16 09:55:23
|
2720
|
| Én ezen mindig ki tudok akadni! Nem hirdetik meg, mert nincs jelentkező! Nálam is ez van mosta művházban. Ne szervezzek programokat, mert úgysem jön el senki rá…. Könyörgöm, ezt honnan tudják? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|