Keresés

Részletes keresés

300eoss Creative Commons License 2007-08-16 10:52:31 2722
A "tarsolyomban" kb. 10 név van. Csak nekem. 20 fő kell. Sztem meglenne, de tényleg nem hírdetik. 1 cikk a Keletmatyiban sztem tuti meghozná a létszámot. Debrecenben sem indul már a Beregszászi Pál suliban osztály, most végeztek az utolsók.
A bizonyítvány nem lenne rossz, és bár én így is tudok számlát adni a munkákról, megnyugtatóbb lenne.
Bobby75 Creative Commons License 2007-08-16 09:55:23 2720
Én ezen mindig ki tudok akadni! Nem hirdetik meg, mert nincs jelentkező! Nálam is ez van mosta művházban. Ne szervezzek programokat, mert úgysem jön el senki rá…. Könyörgöm, ezt honnan tudják?

A hozzászólás:
toth-abri Creative Commons License 2007-08-16 09:48:42 2719
Ma felhívtam őket, de azt mondták, hogy nem indul tanfolyam elég jelentkező hiányában. Mondtam nekik, hogy szerintem a digitális fotózás elterjedésével lenne érdeklődés, de talán először a tanfolyamot kellene hírdetni, aztán az emberek mérlegelhetnék, hogy jelentkeznek-e. Nem mindegy, hogy ki tanít. Mondjuk valami papíros azért jó lenne, hogy "tudok" fotózni...
Előzmény:
300eoss Creative Commons License 2007-08-15 23:55:52 2718
Van nyomtatvány, nekem is elküldték, mingyá elküldöm neked is.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!