|
|
|
|
 |
300eoss
2007-08-16 10:52:31
|
2722
|
A "tarsolyomban" kb. 10 név van. Csak nekem. 20 fő kell. Sztem meglenne, de tényleg nem hírdetik. 1 cikk a Keletmatyiban sztem tuti meghozná a létszámot. Debrecenben sem indul már a Beregszászi Pál suliban osztály, most végeztek az utolsók. A bizonyítvány nem lenne rossz, és bár én így is tudok számlát adni a munkákról, megnyugtatóbb lenne. |
|
 |
Bobby75
2007-08-16 09:55:23
|
2720
|
| Én ezen mindig ki tudok akadni! Nem hirdetik meg, mert nincs jelentkező! Nálam is ez van mosta művházban. Ne szervezzek programokat, mert úgysem jön el senki rá…. Könyörgöm, ezt honnan tudják? |
|
A hozzászólás:
 |
toth-abri
2007-08-16 09:48:42
|
2719
|
| Ma felhívtam őket, de azt mondták, hogy nem indul tanfolyam elég jelentkező hiányában. Mondtam nekik, hogy szerintem a digitális fotózás elterjedésével lenne érdeklődés, de talán először a tanfolyamot kellene hírdetni, aztán az emberek mérlegelhetnék, hogy jelentkeznek-e. Nem mindegy, hogy ki tanít. Mondjuk valami papíros azért jó lenne, hogy "tudok" fotózni... |
|
Előzmény:
 |
300eoss
2007-08-15 23:55:52
|
2718
|
| Van nyomtatvány, nekem is elküldték, mingyá elküldöm neked is. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|