|
|
|
|
 |
Pici gazdi
2007-08-15 18:50:37
|
167
|
sziasztok!
jajj dehogy is :) nyugodtan tedd be én is beteszem a ,,perzsám" képét! :) minden cica ,,egyenrangú"! :) Ha van hát akkor őket is szeretettel ,,várjuk ide"!:) |
|
 |
Ercica
2007-08-15 15:14:49
|
165
|
| Akkor tedd be őket a Kedvenc cicáink című topikba! :) Én ebbe a 2be irogatok, jöhetsz oda is, bemutatni mindegyik cicádat! :) Kíváncsi vagyok rájuk is! :)) |
|
A hozzászólás:
 |
Bleu L'amour
2007-08-15 15:03:55
|
164
|
Köszi!!
Van még egy pár cicánk csak ők nem házicicák és nem akarok offolni nektek. |
|
Előzmény:
 |
Ercica
2007-08-15 14:56:13
|
162
|
| Nem bírok betelni a képekkel, Berci gyönyörűűű! :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|