|
|
|
|
 |
Bleu L'amour
2007-08-15 14:58:57
|
163
|
Jaj, de sajnálom, hogy nem mentek haza.
Képzeld nekem is Korminak hívták az első cicám igaz ez 19 éve volt.
Ugye nem az a fehér perzsa cicád tűnt el akiről a sziámis fórumba raktál fel képet? |
|
 |
Ercica
2007-08-15 14:53:02
|
160
|
Sajnálom őket... :((
Biztos tetszik majd neki a fésű :)) |
|
A hozzászólás:
 |
Pici gazdi
2007-08-15 08:41:45
|
153
|
Sziasztok! Remélem fognak még csatlakozni tagok, jó lenne ha felpörögne a topic!!!!! :)))
Szerikém új fésűt kapott tetszik neki mert ilyen puha ,,szőrű" és biztos jól esik neki mikor azzal ,,simogatom"! :) :D
Kormika és a picik nem jöttek haza sajnos azt kell mondjam hogy 6 cica maradt ....:((( >> ezt olyan rossz most leírni :(((( Hát már majdnem másfél hónapja sajnos nem látok már reményt. Mert Kormi csavargós cica volt már olyan h a szomszéd bezárta meg ilyesmi és hazajött, de most...:( Szerikém anyukája is elment és soha többet nem jött vissza jártam a másik utcát nem e látták meg minden, plakátok stb... de sajnos nem lett meg pedig olyan gyönyörű hófehér perzsa cica volt szép nagy sárga szemeivel...:((
|
|
Előzmény:
 |
Ercica
2007-08-14 20:53:47
|
151
|
| Én is neked! :) Lassan én is megyek. Jó éjt mindenkinek! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|