Keresés

Részletes keresés

Pici gazdi Creative Commons License 2007-08-15 08:41:45 153
Sziasztok!
Remélem fognak még csatlakozni tagok, jó lenne ha felpörögne a topic!!!!! :)))

Szerikém új fésűt kapott tetszik neki mert ilyen puha ,,szőrű" és biztos jól esik neki mikor azzal ,,simogatom"! :) :D

Kormika és a picik nem jöttek haza sajnos azt kell mondjam hogy 6 cica maradt ....:((( >> ezt olyan rossz most leírni :(((( Hát már majdnem másfél hónapja sajnos nem látok már reményt. Mert Kormi csavargós cica volt már olyan h a szomszéd bezárta meg ilyesmi és hazajött, de most...:( Szerikém anyukája is elment és soha többet nem jött vissza jártam a másik utcát nem e látták meg minden, plakátok stb... de sajnos nem lett meg pedig olyan gyönyörű hófehér perzsa cica volt szép nagy sárga szemeivel...:((
A hozzászólás:
Ercica Creative Commons License 2007-08-14 20:53:47 151
Én is neked! :) Lassan én is megyek. Jó éjt mindenkinek!
Előzmény:
Pici gazdi Creative Commons License 2007-08-14 20:31:16 150
elhiszem :))
én viszont mára elbúcsúzom szép jó éjszakát kívánok!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!