Keresés

Részletes keresés

Pici gazdi Creative Commons License 2007-08-14 19:25:24 145
Szia!
Persze hogy csatlakozhatsz csak örülünk neked :)
Aranyosak de melyik is lesz a Tiéd?
A hozzászólás:
Ercica Creative Commons License 2007-08-14 18:08:46 144

Sziasztok!

 

Csatlakozhatom? :) Leendő cicagazdi vagyok, és nagyon szeretem a cicákat! :) Házicicám lesz, Einstein a neve (legalábbis a mostani gazdiknál). Itt egy kép róla:

 

 

Ein cirmos tesójával, Leóval (birkózás)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!