Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
R.P.P. Creative Commons License 2007-08-13 09:52:45 251
c) :D
Előzmény:
T0mika Creative Commons License 2007-08-13 09:51:35 250
hosunk tegnap foci helyett a szigeten "paradezott"

melyik satorban fordult elo a legtobbet?

a, szivarvany
b, rabbis
c, ott ahol felmeztelen lengyelek tombolnak
d, csak a hurkat tolta

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!