|
|
|
|
 |
Who111
2007-08-13 06:25:28
|
4
|
Én ezt a részt át szoktam ugrani...
Egyébként meg ingyenes program helpjétől és leírásától ne várj sokat.
Tisztelet a kivételnek.
Mi bajod van a project-ekkel? |
|
A hozzászólás:
 |
kuzo2
2007-08-13 01:20:55
|
3
|
Jaj, ez is így kezdi!
Most egy kicsit tovább birtam, de aztán elkezték magyarázni, mi az eszközsáv, meg hogyan kell az egérrel kattintani...... jaj.. jaj ...
jaj
|
|
Előzmény:
 |
Who111
2007-08-12 21:40:34
|
2
|
Ezt olvastad?: http://down.archicentrum.hu/3/programok/doc/austroth_winwatt_leiras.pdf?f_%5Bcegid%5D=3 |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|