Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
t3v3d3s Creative Commons License 2007-08-13 00:40:16 468
igen.
de majd meglátod.
Előzmény:
ants8019 Creative Commons License 2007-08-02 13:17:28 467

Sziasztok!

 

Talán kicsit off a kérdésem, de beépíthető gépről kérdezek. Állítólag az elektromos sütő mindent fölöz, én mindenhol azt olvastam, egyébként annyira, hogy már beépíthető gázsütőt nem is gyártanak, de most azt hallottam, hogy valaki meg szenved az elktromos sütővel. Most mi is azt vettünk, nagyon várom már használni, remélem jó lesz! Gázsütővel van tapasztalatom, ott meg kellett fordítanom a kajcsit mindig félidőben, hogy a vége ne égjen meg. Tehát jobb az elektromos sütő a gáznál?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!