Keresés

Részletes keresés

kuzo2 Creative Commons License 2007-08-13 01:20:55 3

Jaj, ez is így kezdi!

Most egy kicsit tovább birtam, de aztán elkezték magyarázni, mi az eszközsáv, meg hogyan kell az egérrel kattintani...... jaj..    jaj ...

 

 

 

 

 

 

 

 

jaj

 

A hozzászólás:
Who111 Creative Commons License 2007-08-12 21:40:34 2
Ezt olvastad?:
http://down.archicentrum.hu/3/programok/doc/austroth_winwatt_leiras.pdf?f_%5Bcegid%5D=3

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!