Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Noxin Creative Commons License 2007-08-12 19:29:38 65
Előzmény:
Noxin Creative Commons License 2007-08-12 19:27:21 64

Villámfotózás nappal 2007.08.11

Nem tudom mennyire látszik majd a baloldali villám, de kézből sikerült fotózni jónéhány próbálkozás után. A DSLR zárja sokkal gyorsabb, mint a kompaktoké, úgyhogy megpróbáltam a villámlásnál exponálni. Az esetek többségében le is maradtam, pedig volt ennél szebb is, de ezt sikerült elkapni.

Zár: 1/20, rekesz: 19, iso100.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!