Keresés

Részletes keresés

kentaura Creative Commons License 2007-08-13 08:36:45 5

Mire akarod használni? Ha nem ismered hozzá a hőtechnikai szabványt, elég nehéz lesz megtanulni a használatát. Tulajdonképpen a használatát a hőtechnikai szabványban találod meg leírva. Ha ott megérted, hogy hogyan kell az épület hőtechnikai méretezését elvégezni, és kézzel már megy a számolás, akkor pofonegyszerű a progit is megérteni.

Egyébként az ingyenes winwatt (a régi) már nem felel meg az érvényben lévő szabvány szerinti méretezéshez.

Z757 Creative Commons License 2007-08-11 14:54:05 0
0 ötletem van
A hozzászólás:
kuzo2 Creative Commons License 2007-08-11 14:35:24 -
Nekem sajnos a helpje nem működik, így nem bánnám, ha azzal kezdődne a topic, hogy valaki elmagyarázza, hogyan kell hozzáfogni, aztán már talán magától is könnyebben megy valamennyire. A weben találtam egy leírást, de miután negyedszer volt benne leírva, hogy "A tervezési munkát projectbe foglalva végezzük" és hasonlóan semmitmondó magyarázatokkal operáltak, nem bírtam tovább olvasni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!