|
|
|
|
 |
kentaura
2007-08-13 08:36:45
|
5
|
Mire akarod használni? Ha nem ismered hozzá a hőtechnikai szabványt, elég nehéz lesz megtanulni a használatát. Tulajdonképpen a használatát a hőtechnikai szabványban találod meg leírva. Ha ott megérted, hogy hogyan kell az épület hőtechnikai méretezését elvégezni, és kézzel már megy a számolás, akkor pofonegyszerű a progit is megérteni.
Egyébként az ingyenes winwatt (a régi) már nem felel meg az érvényben lévő szabvány szerinti méretezéshez. |
|
 |
Z757
2007-08-11 14:54:05
|
0
|
| 0 ötletem van |
|
A hozzászólás:
 |
kuzo2
2007-08-11 14:35:24
|
-
|
| Nekem sajnos a helpje nem működik, így nem bánnám, ha azzal kezdődne a topic, hogy valaki elmagyarázza, hogyan kell hozzáfogni, aztán már talán magától is könnyebben megy valamennyire. A weben találtam egy leírást, de miután negyedszer volt benne leírva, hogy "A tervezési munkát projectbe foglalva végezzük" és hasonlóan semmitmondó magyarázatokkal operáltak, nem bírtam tovább olvasni. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|