Keresés

Részletes keresés

Gabis24 Creative Commons License 2007-08-11 19:48:19 1017

Nem tudom... :( Már most nagyon fél az idegenektől. Csak velem szelíd és a Párommal... de hozzá nem kötődik...

Végülis ott ahol van, maradhatna sokáig... ahol majdnem mindennap találkozom vele... Most 3-an is próbálnak segíteni, az esetleges helyeket azért megnézem...

A hozzászólás:
Tima2 Creative Commons License 2007-08-11 11:33:33 1016
Minél előbb el kellene helyezni, hogy még "kicsinek" megszokja az új gazdát. Valszeg nagy trauma lesz majd neki az új hely, új emberek, de minél idősebb, annál inkább.
Az állatkert nem akarja megtartani? Akkor foglalkozhatnál vele Te.
Előzmény:
Tima2 Creative Commons License 2007-08-11 11:31:36 1015
Nagyon szép Báró:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!