|
|
|
|
 |
Gabis24
2007-08-11 19:48:19
|
1017
|
Nem tudom... :( Már most nagyon fél az idegenektől. Csak velem szelíd és a Párommal... de hozzá nem kötődik...
Végülis ott ahol van, maradhatna sokáig... ahol majdnem mindennap találkozom vele... Most 3-an is próbálnak segíteni, az esetleges helyeket azért megnézem... |
|
A hozzászólás:
 |
Tima2
2007-08-11 11:33:33
|
1016
|
Minél előbb el kellene helyezni, hogy még "kicsinek" megszokja az új gazdát. Valszeg nagy trauma lesz majd neki az új hely, új emberek, de minél idősebb, annál inkább. Az állatkert nem akarja megtartani? Akkor foglalkozhatnál vele Te. |
|
Előzmény:
 |
Tima2
2007-08-11 11:31:36
|
1015
|
| Nagyon szép Báró:) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|