|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
koboldsdynasty
2007-08-09 12:09:50
|
227
|
ha egyszer megvalósul az amit olga mironova kért, hogy a peterbald végre legyen már peterbald, akkor remélhetőleg megritkulnak/megszünnek a más fajtával való keresztezések, és sokkal több csupi cicc lesz. talán egyszer még azt is megérjük hogy nem lesz brush, velur, flok....:-)
gazdi már van kettőnek, a lány és a gumi fiú egyenlőre marad, a többire folymaatos az érdeklődés, de azt hiszem te is tapasztalod hogy sok ember nem ezen a földön él (meglepődik az áron, nem is nagyon tudja hogy milyen macskafajta az amit meg akar venni, alkudozik stb), na meg a nyár nem a legjobb időszak a macska eladásához. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|