|
|
|
|
 |
Pharao's Heart
2007-08-09 11:25:15
|
226
|
Én is így vagyok vele, a honlapot is ezer éve nem frissítettem pedig már bőven lenne mivel frissíteni. Lusta vagyok , hát istenem....:-)
Ő tök csupi, gummy. Imádnivaló kis ördögfióka:-) A két tesoja közül az egyik flock, a másik light-brush (hair loosing brush, mint Luna).
Az előző alomban meg volt két extra csupasz meg egy brush aki nem volt hair loosing.
A tiédek is nagyon helyesek, érdekes hogy egy almon belül mennyi féle szőr minőség szüetik. Mindnek találtál gazdit? |
|
A hozzászólás:
 |
koboldsdynasty
2007-08-09 11:14:51
|
225
|
Ritkán nézem meg ezeket az oldalakat. Sok a munka, persze számítógép előtt gubbasztok egész nap, otthon meg már nincs kedvem még tévét sem nézni....
Aranyos a cicc. Ő teljesen csupasz, vagy van nagyon vékony szőrzet a lábain? Az én fiókáim közül a balo oldali abszolut gumi, míg a jobb oldali igen vékony flock szőrzetű, de már most majdnem teljesen kopasz. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|