|
|
|
|
 |
Dínó
2007-08-02 07:46:41
|
22
|
| Köszi a választ. Én igazából attól tartok, hogy a két réteg közé - akár a falakon keresztül is - beszökik a pára és utána bepenészedik. Pédául a konyha ebből a szempontból eléggé "veszélyes". |
|
A hozzászólás:
 |
Axióma
2007-08-01 20:59:50
|
21
|
Mindketto reteg egyforma, a legolcsobb Brico-ban talalhato termek, de a belathatosag miatt (vegulis halo es van a szomszednak arra ablaka) nem a sima hanem az atlosan hullamos, eleg rendesen torzit, duplan meg plane. A szobankban (3x3-as) van egy 60x60-as nevleges ablak meg egy 3 sor 7 oszlop uvegtegla-berakas mellette, es normal feny van bent (kozvetlen napsugar persze nemigen, de szort feny eleg van). A tervezonk allitolag szamolt is vele hogy meglegyen a szobahoz szukseges fenymennyiseg, es mintha akkor csak 3x6-os resz lett volna. A konyhaban meg fuggoleges van 3x6, de az kap rendesen fenyt az etkezobol is ugyhogy az kevesbe mervado. A torzitas miatt nem latom, hogy van-e parasodas vagy koszolas, ket ev alatt olyan merteku nem volt, hogy azt eszrevegyem (igaz nem egy olyan helyen van ahol csak ugy mellette jarogatnank, eleve magasan van + elotte keskenyebb butor is). Persze a rakaskor gondosan tisztogattak, erre kulon felhivtuk a figyelmuket. |
|
Előzmény:
 |
Dínó
2007-08-01 20:36:56
|
19
|
Köszi. Habarcstól függően a normál üvegtégla 2,8-3,2 körül van (Solaris adatok ), duplán rakva meg kb. 1,3-1,5, ha lehet hinni a gyártóknak.
Nálad mennyi fény jön így be? Milyen téglát használtatok (esetleg az egyik víztiszta, a másik matt)?
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|