Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Dunit Creative Commons License 2007-07-31 21:08:51 41
 Vagy meghosszabitod, vagy egyszerüen kihagyod ott egy négyzetes helyen !!
Előzmény:
zsloti Creative Commons License 2007-07-31 20:56:54 40
Ok
Még egy kérdés a szigetelésnél a parapettet is kintebb kell rakni
Kell hozzá szerelő vagy meg tudom csinálni én is(nem bonyolult csak a csövet kell meghosszabítani)?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!