|
|
|
|
 |
spurs84
2007-07-30 18:48:02
|
55
|
Pauleta az utóbbi két világversenyen xar volt+már öreg,Nuno Gomesnek a válogatottban néha kijön,de klubszinten katasztrófaközeli,Joao Pinto már elég régen nincs,Hugo Almeida és Helder Postiga pedig minden,csak nem világklasszis... egy EB-második,VB-negyedik válogatottól nagyobb kínálatot várna az ember,főleg,ha megnézzük,mennyi jó védőjük és középpályásuk van... Helder Postiga említésére különben is elfog egy érzés,ami távolról sem a szeretet... |
|
A hozzászólás:
 |
galimano
2007-07-30 17:31:59
|
54
|
| Pauleta, Hugo Almeida, Nuno Gomes, Hélder Postiga, Joao Pinto, Joao Tomas. |
|
Előzmény:
 |
spurs84
2007-07-20 20:25:34
|
35
|
ez szvsz is nagyjából így van egyébként... a 4-2-3-1 a portugál válogatott klasszikus felállása,már a 2004-es EB-n is így játszottak,nekik ez pont jó,mert nincs sok befejező csatáruk... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|