Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
vlevi Creative Commons License 2007-07-30 16:33:44 114
Elvileg kéne neki, mert az itt Offtopic. Ugyanis nem DC, hanem DG jelölésű, tehát fullframe.
Előzmény:
Helfgott bácsi Creative Commons License 2007-07-29 21:53:10 113
Igaz-e, hogy a Sigma 12-24mm müxik a Canon 5d-vel. Maszkolás nélkül. És a Tamron, Tokina?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!