Keresés

Részletes keresés

spurs84 Creative Commons License 2007-07-30 15:31:25 53
közben rájöttem,miről beszélhetsz,de akkor még azt hittem,hogy a 49.-re reagáltál,csak elb...tad:)...illetve a xar index b...ta el:))
A hozzászólás:
Keelhaul Creative Commons License 2007-07-30 15:28:18 52
Hát fifa2007-ben a cam-os felállások mind szarok :)
Előzmény:
spurs84 Creative Commons License 2007-07-29 15:41:10 51
?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!